Strona główna - Usługi - Rolety w kasecie

ROLETY MATERIAŁOWE W KASECIE

Sprawdzone systemy rolet w kasetach UNI, LOUISA oraz ABSOLUTE (w trzec rozmiarach) polecane są nie tylko z uwagi na ich trwałość i wygodę użycia, ale także ciekawe wzornictwo i elegancję. Odpowiednio dobrana kolorystyka, rozmiar i styl rolety w kasetach pozwoli upiększyć wnętrze i podnieść komfort pomieszczenia.

SYSTEM UNI
Sterowanie łańcuszkowe

Rolety w kasetach systemu UNI pasują do niemal wszystkich okien z aluminium, drewna czy okien plastikowych. Wykorzystanie możliwości jakie dają prowadnice i kasety (wykonane z aluminium) sprawia, że rolety w kasetach nie tylko skutecznie ograniczają ilość promieni słonecznych w pomieszczeniu, ale również świetnie współgrają z samym oknem. Zatrzymanie rolet w kasetach na żądanej wysokości jest niezwykle proste, dzięki zastosowaniu w modelach UNI BESTA nowoczesnego systemu samohamującego. Standardowo oferujemy listwy przyszybowe i kasety do rolet w kolorze białym lub brąz, natomiast dostępne są za dopłatą kolory anoda i antracyt oraz okleiny drewnopodobne. System może zostaw wykonany w opcji przykręcanej (prowadnice przyklejane), przyklejanej (kaseta i prowadnice) oraz w opcji na profilu przystawkowym (do okien o nietypowych listwach przyszybowych).SYSTEM LUISA

Sterowanie elektryczne Sterowanie łańcuszkowe

Średnim proponowanym typem rolety w kasetach jest system Luisa z prowadnicami typu „C”. Oferujemy kolory biały, anodowany lub elementy polakierowane na dowolny kolor RAL, natomiast boczki kasety naściennej będą niezmiennie szare lub białe. Dostępne rodzaje sterowania to sprężynowe, elektryczne lub łańcuszkowe.


SYSTEM ABSOLUTE S/M/L
Sterowanie łańcuszkowe Sterowanie elektryczne

Osłona wykonana w systemie rolety wolnowiszącej o średnicy rury nawojowej 30 mm - 35 mm , 42 mm - 50 mm lub 65 mm - 80 mm. System dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: białej, anoda i stal nierdzewna. Istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. W rolecie istnieje możliwość zastosowania prowadzenia bocznego lub prowadnic dopasowanych do wielkości systemu. Po całkowitym zwinięciu tkaniny obciążnik chowa się do środka kasety Istnieje możliwość zastosowania wieszaków typu Multi-link i Duo-link (opcje nie dostępne w wersji L). Zastosowanie nowych systemów sterowania umożliwiło uzyskanie równych odstępów z obydwu stron rolet. Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania rolet w  wersji Ultimate (dekoracyjna osłona z boczkami, całość ze stali nierdzewnej). 

Mulit-link - System pozwalający na połączenie 2-3 rolet za pomocą wieszaków środkowych. Rolety mogą różnić się szerokością, ale muszą posiadać jednakową wysokość. Sterowane są jednocześnie za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego lub silnika.

Duo-link - System pozwalający zamontować 2 niezależne rolety na jednym wieszaku środkowym. Długość rolet może być różna, a wieszak środkowy pozwala zminimalizować szczeliny między tkaninami.

Określ kategorię usług:

Verticale, żaluzje pionowe | żaluzje drewniane | żaluzje plisowane | żaluzje aluminiowe | rolety w kasetach