Strona główna - Usługi - Żaluzje drewniane

ŻALUZJE DREWNIANE

System Standard 25/50 mm
Sterowanie bateryjne Sterowanie elektryczne Sterowanie korbowe Sterowanie łańcuszkowe Sterowanie ręczne

Basswood – drewno z lipy egzotycznej jakie współtworzy żaluzje drewniane to wspaniałe, naturalne piękno podkreślające wyjątkowość i unikalny klimat pokoju, jak również podkreślenie wyglądu ramy okiennej. Żaluzje drewniane 50 milimetrowe dają możliwość wykorzystania eleganckich i funkcjonalnych drabinek taśmowych. Systemy mogą zostać wykonane na prowadzeniu na linkach stalowych, co zapobiega odchylaniu się żaluzji od płaszczyzny szyby przy otwieraniu i uchylaniu okna. Oba systemy (25 mm i 50 mm) mogą zostać wykonane na eleganckiej drabince taśmowej dobranej pod kolor listków lub stanowiącej kontrast dla całej żaluzji.

System Standard 25/50 mm
* Minimalna szerokość dostępna po konsultacji
*Minimalna szerokość dostępna po konsultacji

System Standard 50 mm

UWAGA ŻALUZJE 50 mm MOGĄ BYĆ WYKONANE DO SZEROKOŚCI 300 cm (kolor biały)System Diplomat 25 mm
Sterowanie ręczne

Wzmocniony system Continent umożliwia zarówno wykonanie znacznie większych niż standardowe żaluzji, jak i wykorzystanie drabinek taśmowych, co jest niemożliwe przy lamelach 25 mm w zwykłym systemie. Umiejętne dobranie kolorystyczne drabinek do wystroju wnętrza pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt w każdym pomieszczeniu. Systemy mogą zostać wykonane na prowadzeniu na linkach stalowych, co zapobiega odchylaniu się żaluzji od płaszczyzny szyby przy otwieraniu i uchylaniu okna.System Retro 50 mm
Sterowanie ręczne

Styl Retro to esencja elegancji i luksusu. Nasze żaluzje drewniane w tym stylu odpowiadają klasycznemu wystrojowi wnętrz w Państwa domach i mieszkaniach. Firma Energo Pro z Warszawy zadbała o to, aby wszystkie elementy były dostosowane do potrzeb stylu retro, a mianowicie rynna górna została zastąpiona przez elementy drewniane, a mechanizm wykonany został z metalu odpowiadający temu stylowi. Proponujemy również zastosowanie nietypowego i eleganckiego aluminiowo-drewnianego pokrętła do sterowania żaluzjami, zamiast zwykłego sznurka.

FILMY

Żaluzja drewniana 50 mm sterowana elektrycznie

Żaluzje drewniane 50 mm sterowane elektrycznie

Określ kategorię usług:

Verticale, żaluzje pionowe | żaluzje drewniane | żaluzje plisowane | żaluzje aluminiowe | rolety w kasetach