Strona główna - Usługi - Verticale (żaluzje pionowe)

Verticale
Sterowanie bateryjne Sterowanie elektryczne Sterowanie ręczne

Bardzo często spotykanym rozwiązaniem w pomieszczeniach biurowych czy też w innych tego typu budynkach są verticale, czyli żaluzje pionowe. Ich duża popularność wiąże się m.in. z faktem, że istnieje możliwość precyzyjnego dostosowania poziomu światła w pomieszczeniu, co poprawia warunki pracy w biurze. Co więcej, materiały dostępne są w bardzo wielu odmianach kolorystycznych przygotowanych pod kątem nie tylko pomieszczeń biurowych ale również wnętrz prywatnych. Oferujemy żaluzje pionowe, które dostosowane są do potrzeb np. szkół czy szpitali, spełniające rygorystyczne normy higieniczne oraz z atestami na niepalność. System dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i anoda.

werticale z tkaniny

Tkanina 89 mm/127 mm

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem w biurach są verticale wykorzystujące różnorodne tkaniny. Posiadają one możliwość zsuwania czy obrotu lamel, co pozwala na zrównanie ich użyteczności z żaluzjami poziomymi. Zapewniamy spełnienie jak najbardziej wyszukanych wymagań naszych Klientów, dzięki posiadaniu tkanin w różnorodnych kolorach oraz posiadających swoje unikalne cechy. Mogą to być tkaniny niepalne, typu screen czy blackout mające różne poziomy przepuszczalności promieni słonecznych. Nieustannie śledzimy zmieniające się trendy wystroju wnętrz i oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania.

PCV 89 mm

Energo Pro z Warszawy oferuje verticale z lamelami z tworzywa sztucznego. Jest to propozycja dla wszystkich miejsc, gdzie niezbędna jest jak najwyższa sterylność lub gdzie występuje duża wilgotność. Takie żaluzje bardzo łatwo utrzymać w wymaganej czystości.

Strings System 89 mm

Niezwykłym rozwiązaniem przez nas proponowanym jest system Strings, na który składają się luźne sznurki tworzące lamele 89mm. Różnorodność kolorystyczna w takim rozwiązaniu jest niemal nieograniczona, więc istnieje możliwość stworzenia niezwykłego wnętrza o niespotykanej atmosferze. Bardzo istotna w systemie Strings jest możliwość poruszania się między sznurkami tworzącymi lamele. Łatwa regulacja długości sznurków sprawia, że jest to świetne rozwiązanie do żaluzji pionowych skośnych.Wybrane grupy materiałowe posiadają atesty Ppoż i PZH

Określ kategorię usług:

Verticale, żaluzje pionowe | żaluzje drewniane | żaluzje plisowane | żaluzje aluminiowe | rolety w kasetach