Strona główna - Usługi - Żaluzje bambusowe


ŻALUZJE BAMBUSOWE

System Standard 25/50 mm
Sterowanie bateryjne Sterowanie elektryczne Sterowanie korbowe Sterowanie łańcuszkowe Sterowanie ręczne

Żaluzje bambusowe to przede wszystkim niepowtarzalny klimat i piękno każdego elementu. W porównaniu z żaluzjami drewnianymi zajmują one również znacznie mniej miejsca po zwinięciu, a ponadto nie ma przeszkód do stosowania żaluzji bambusowych na przykład w łazienkach czy pływalniach, czyli miejscach gdzie jest bardzo duża wilgotność. Uniwersalne, sklejane z bardzo wąskich listewek żaluzje bambusowe polecane przez naszą firmę to wspaniała dekoracja.

System Standard 25 mm

*Minimalna szerokość dostępna po konsultacji

System Standard 50 mm
System Continent 25 mm
Sterowanie ręczne

System Continent został specjalnie wzmocniony aby sprostać potrzebom żaluzji bambusowych o większych gabarytach, niż produkty standardowe. Ponadto umożliwia on zastosowanie drabinek taśmowych, które nie mogą być wykorzystywane z lamelami 25 mm w systemie standardowym. Dopasowanie kolorystyczne drabinek ze stylem wnętrza pozwala stworzyć wyjątkowy efekt wizualny w każdym pomieszczeniu. System Continent wykonywany jest też z prowadzeniem na linkach stalowych, dzięki czemu żaluzje bambusowe nie odchylają się od szyby w przypadku otwarcia lub uchyleniu okna.System Retro 50 mm
Sterowanie ręczne

System ten to rozwiązanie przeznaczone dla wnętrz, w których króluje styl retro. Dzięki zastąpieniu mechanizmu stalowym odlewem właśnie w stylu retro oraz użycie drewnianych rynien skutkuje osiągnięciem niezwykłego efektu. Bambusowe lamele w połączeniu z drewnianymi elementami to cechy charakterystyczne dla systemu Retro 50 mm.

Określ kategorię usług:

Verticale, żaluzje pionowe | żaluzje drewniane | żaluzje plisowane | żaluzje aluminiowe | rolety w kasetach